Praca, staże, konkursy

Konkurs na stanowisko adiunkta w Pracowni Badania Związków Symbiotycznych

Dyrektor Instytyutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Pracowni Badania Związków Symbiotycznych.

· Termin składania ofert: 14.08.2020

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 14 sierpnia 2020 roku w Działu Informacji Naukowej, Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk (wyłącznie drogą mailową, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z tematem wiadomości "konkurs na stanowisko adiunkta w Pracowni Badania Związków Symbiotycznych".

PDF - Ogłoszenie

PDF - English

DOCX - Kwestionariusz Osobowy 

Konkurs na stanowisko adiunkta w Pracowni Ekologii

Dyrektor Instytyutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Pracowni Ekologii. 

· Termin składania ofert: 23.07.2020

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 23 lipca 2020 roku w Działu Informacji Naukowej, Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk (wyłącznie drogą mailową, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z tematem wiadomości "konkurs na stanowisko adiunkta w Pracowni Ekologii".

PDF - Ogłoszenie

PDF - English

DOCX - Kwestionariusz Osobowy 

Konkurs na stanowisko post-doc w Pracowni Proteomiki

Dyrektor Instytyutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk ogłasza konkurs na stanowisko Post-doc w Pracowni Proteomiki.

· Termin składania ofert: 26.06.2020

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 26 czerwca 2020 roku w Działu Informacji Naukowej, Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk (adres: ul. Parkowa 5, 62-035 Kórnik, lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z dopiskiem "konkurs na stanowisko post-doc w Pracowni Proteomiki".

PDF - Ogłoszenie

PDF - English

DOCX - Kwestionariusz Osobowy 

Wyniki naboru na stanowisko Post-doc 1 i Post-doc 2 w projekcie OPUS-16

Nabór na stanowiska  typu Post-doc 1 i Post-doc 2 w projekcie OPUS 16 pn. "Wpływ tiolowych regulatorów stanu redoks na jakość nasion i proces ich starzenia" (umowa UMO-2018/31/B/NZ9/01548) pod kierownictwem dr hab. Eweliny Antoniny Ratajczak został zakończony. W toku postępowania rekrutacyjnego rekomendowano do zatrudnienia na stanowisko Post-doc 1 kandydaturę Pani dr Hanny Beaty Bijak natomiast na stanowisko typu Post-doc 2 kandydaturę Pana dr. Paromika Bhattacharyya.

Wynik naboru na stypendium naukowe w projekcie OPUS 15

 

Nabór na stypendium naukowe w projekcie OPUS 15 pn. "Endogenne czynniki regulujące rozwój korzeni palowych dębów – konsekwencje dla uprawy kontenerowej i polowej" (umowa UMO-2018/29/B/NZ9/00272) pod kierownictwem dr. hab. Marcina Zadwornego został zakończony. W toku postępowania rekrutacyjnego wybrano kandydaturę Pani mgr Pauliny Kościelniak.

     

Zmień kontrast

Komitet Nauk Leśnych i Technologii Drewna