INSTYTUT DENDROLOGII

POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Imprezy edukacyjno-przyrodnicze w Arboretum

 

Na niedzielę 24 października planujemy nasze coroczne BARWY JESIENI.

 

Jak zawsze zapraszamy na wspólny spacer o godzinie 12 i 14, podczas którego opowiemy o najpiękniejszych jesienią drzewach, ciekawych owocach i jesiennych pracach w ogrodzie. Na uczestników zwiedzania z przewodnikiem czeka niespodzianka - mini wystawa owoców, szyszek i nasion roślin Arboretum.

 

Spacer z przewodnikiem jest bezpłatny* (w cenie biletu wstępu).

 

Jeśli pogoda popsuje nam szyki przełożymy BARWY JESIENI na inny dzień.

 

ZAPRASZAMY! 

 

*nie dotyczy grup zorganizowanych. Grupy chcące w tym dniu zamówić zwiedzanie z przewodnikiem proszone są o kontakt telefoniczny: 613 072 423

 

 

Zapraszamy także na nasze "Zielone lekcje", które odbywają się od wiosny do jesieni

 

     

Zmień kontrast

Dostosuj czcionkę

eu logo

Komitet Nauk Leśnych i Technologii Drewna

W ramach dotacji Powiatu Poznańskiego na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku, nasze Arboretum otrzymało środki na realizację projektu pt. Wyeksponowanie oryginalnych elementów zabytkowego ogrodu poprzez przebudowę odcinka alejek parkowych w Arboretum w Kórniku.

powiatpozn

Przedsięwzięcie pn.: "Doposażenie sal edukacyjnych Instytutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk w Kórniku w sprzęt i pomoce naukowe potrzebne do prowadzenia edukacji przyrodniczej i ekologicznej" dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. 

 

Zakup sprzętu i oprogramowania, materiałów i pomocy dydaktycznych wykorzystywanych w działalności edukacyjnej Instytutu Dendrologii PAN oraz opracowanie i wydruk przewodników przyrodniczych dla dzieci.

WFOSüGW Nowe logo peéna nazwa KOLOR

OZwRCIN extended colour RGB

Repozytorium Cyfrowe ID PAN