INSTYTUT DENDROLOGII

POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Zwiedzanie z przewodnikiem

 

Wycieczka, podczas której przewodnik opowiada o historii parku, głównych założeniach i najciekawszych roślinach. Spacer trwa zazwyczaj od godziny do dwóch. Możliwe jest również dłuższe zwiedzanie – ustalane telefonicznie. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja (tel. 613 072 423 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Jeśli grupy mają przewodnika z zewnątrz, rezerwacja nie jest wymagana.

 

W przypadku grupy liczącej mniej niż wymagane minimum (15 osób), należy uiścić opłatę odpowiadającą minimalnej liczbie uczestników.

Cena:

- 1 godzina: 8 zł / osobę

- 2 godziny: 12 zł / osobę

 

Opłatę za przewodnika uiszcza się w kasie biletowej razem z opłatą za bilety wstępu:

- normalny: 12 zł

- ulgowy: 9 zł

     

Zmień kontrast

Dostosuj czcionkę

eu logo

HR 01

W ramach dotacji Powiatu Poznańskiego na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku, nasze Arboretum otrzymało środki na realizację projektu pt. Wyeksponowanie oryginalnych elementów zabytkowego ogrodu poprzez przebudowę odcinka alejek parkowych w Arboretum w Kórniku.

powiatpozn

Przedsięwzięcie pn.: "Doposażenie sal edukacyjnych Instytutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk w Kórniku w sprzęt i pomoce naukowe potrzebne do prowadzenia edukacji przyrodniczej i ekologicznej" dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. 

 

Zakup sprzętu i oprogramowania, materiałów i pomocy dydaktycznych wykorzystywanych w działalności edukacyjnej Instytutu Dendrologii PAN oraz opracowanie i wydruk przewodników przyrodniczych dla dzieci.

WFOSüGW Nowe logo peéna nazwa KOLOR

OZwRCIN extended colour RGB

Repozytorium Cyfrowe ID PAN

facebook idpan button