INSTYTUT DENDROLOGII

POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Senior Klasa

Zajęcia edukacyjne dla dorosłych

 

Zapraszamy Państwa do udziału w zajęciach edukacyjnych pod hasłem Senior Klasa, organizowanych w Arboretum Kórnickim. Oferta skierowana jest do osób starszych chcących poszerzyć swoją wiedzę przyrodniczą (zapraszamy m.in. Kluby Seniora, Uniwersytety Trzeciego Wieku). Zajęcia pozwolą na rozszerzenie i utrwalenie wiedzy o roślinach, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i ciekawe spędzanie czasu.

 

Spotkania mają formę zajęć terenowych podczas których z użyciem żywego materiału omawiamy wybrane zagadnienie. Uczestnicy otrzymują materiały informacyjne oraz drobną "dendropamiątkę" z Arboretum.

 

Zajęcia organizowane są w grupach od 15 do 35 osób.

 

Koszt uczestnictwa:

Bilet wstępu: 9 zł/osobę

Cena zajęć:

1 godzina 8 zł/osobę

2 godziny 12 zł/osobę

 

Przykładowa kalkulacja zajęć godzinnych dla grupy 20-osobowej:

Bilet wstępu:  9 zł x 20 = 180 zł

Cena zajęć: 8 zł x 20 = 160 zł

Łącznie: 180 zł (bilety) + 160 zł (zajęcia) = 340 zł

 

Informacje i zapisy: Katarzyna Broniewska, Kinga Nowak

Tel. 613 072 423 (w godzinach 7.00-15.00)

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W przypadku grupy liczącej mniej niż wymagane minimum (15 osób) należy uiścić opłatę odpowiadającą minimalnej liczbie uczestników.

Grupy liczniejsze niż 35 osób będą dzielone (koszt nie ulega zmianie).

W celu zarezerwowania zajęć należy umówić się telefonicznie lub mailowo.

 

Jeśli uczestnicy zajęć dopuszczą się rażącego złamania zasad Regulaminu Arboretum, prowadzący ma prawo przerwać zajęcia bez zwrotu kosztów.

Osoba prowadząca czeka na spóźniającą się grupę nie dłużej niż 15 min., dlatego o wszelkich zmianach należy informować wcześniej telefonicznie. Spóźnienie może spowodować skrócenie zajęć o czas spóźnienia (bez zmiany kosztów).

Rezerwacja lekcji oznacza akceptację Regulaminu Arboretum.

 

     

Zmień kontrast

Dostosuj czcionkę

eu logo

HR 01

W ramach dotacji Powiatu Poznańskiego na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku, nasze Arboretum otrzymało środki na realizację projektu pt. Wyeksponowanie oryginalnych elementów zabytkowego ogrodu poprzez przebudowę odcinka alejek parkowych w Arboretum w Kórniku.

powiatpozn

Przedsięwzięcie pn.: "Doposażenie sal edukacyjnych Instytutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk w Kórniku w sprzęt i pomoce naukowe potrzebne do prowadzenia edukacji przyrodniczej i ekologicznej" dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. 

 

Zakup sprzętu i oprogramowania, materiałów i pomocy dydaktycznych wykorzystywanych w działalności edukacyjnej Instytutu Dendrologii PAN oraz opracowanie i wydruk przewodników przyrodniczych dla dzieci.

WFOSüGW Nowe logo peéna nazwa KOLOR

OZwRCIN extended colour RGB

Repozytorium Cyfrowe ID PAN

facebook idpan button