INSTYTUT DENDROLOGII

POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Szczegóły uczestnictwa

 

Podstawowe informacje organizacyjne:

  • w każdym z proponowanych terminów przewidujemy udział maksymalnie 40 osób (słuchaczy),
  • całkowity koszt szkolenia dla jednej osoby wynosi 2460 zł i obejmuje m.in. koszt noclegu, pełnego wyżywienia i udziału w zajęciach,
  • zakwaterowanie w wyłonionym przez Instytut w postępowaniu przetargowym hotelu od poniedziałku do środy w pokojach dwuosobowych,
  • możliwość otwartego zapisu na każdy z terminów seminarium poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej Instytutu, chyba że Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych wskaże, iż których z terminów zostanie wyłączony na zorganizowanie seminarium, w którym uczestniczyć będą wskazani przez DGLP pracownicy merytoryczni Lasów Państwowych.

 

wypełniony formularz prosimy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Numer rachunku bankowego, na który należy dokonać opłaty za udział w seminarium2-5:
35 1130 1088 0001 3144 5620 0005
całkowity koszt szkolenia dla jednej osoby wynosi 2460 zł

 

Ważne:

  • W przypadku rezygnacji do 14 dni przed wybranym terminem seminarium zostanie zwrócona pełna opłata.
  • Po upływie tego terminu, nie będzie możliwości otrzymania zwrotu wniesionej opłaty.
  • Opłatę należy uiścić po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu na szkolenie, nie później niż 7 dni przed terminem szkolenia
  • W celu otrzymania faktury proforma należy zgłosić potrzebę na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w treści maila podając dane do faktury oraz imię i nazwisko uczestnika/uczestników.
     

Zmień kontrast

Dostosuj czcionkę

eu logo

HR 01

W ramach dotacji Powiatu Poznańskiego na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku, nasze Arboretum otrzymało środki na realizację projektu pt. Wyeksponowanie oryginalnych elementów zabytkowego ogrodu poprzez przebudowę odcinka alejek parkowych w Arboretum w Kórniku.

powiatpozn

Przedsięwzięcie pn.: "Doposażenie sal edukacyjnych Instytutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk w Kórniku w sprzęt i pomoce naukowe potrzebne do prowadzenia edukacji przyrodniczej i ekologicznej" dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. 

 

Zakup sprzętu i oprogramowania, materiałów i pomocy dydaktycznych wykorzystywanych w działalności edukacyjnej Instytutu Dendrologii PAN oraz opracowanie i wydruk przewodników przyrodniczych dla dzieci.

WFOSüGW Nowe logo peéna nazwa KOLOR

OZwRCIN extended colour RGB

Repozytorium Cyfrowe ID PAN

facebook idpan button